3662046

Server Time: 2020-10-20 13:51:17

tytuł ciekawe str www

Drodzy Rodzice tutaj znajdziecie linki

do ciekawych stron internetowych dla swoich dzieci.

Na każdej z nich czeka wiele ciekawostek,

porad i gier edukacyjnych.

Na stronie Kubusiowi Przyjaciele Natury dzieci wraz z Kubusiem poznają świat i uczą się jak go chronić, poszerzają swoją wiedzę ekologiczną i mogą zagrać w gry edukacyjne. Również rodzice znajdą tam ciekawe artykuły, pomysły na zabawy, czy książeczki z zadaniami.

Klikając na obrazek przejdziesz do strony Kubusia.

kubus

Na stronie Akademii Aquafresh najmłodsi mogą wyruszyć w edukacyjną podróż z Pastusiami. Czekają na nich ciekawe filmy edukacyjne, kolorowani, bajki i łamigłówki. Rodzice natomiast znajdą tam porady jak zachęcić dziecko do mycia zębów i jak poprawnie je myć.

Klikając na obrazek przejdziesz do strony Akademii Aquafresh

aquafresh

Strona LogoFigle to strona logopedyczna dla młodszych i starszych dzieci, na której znajdziemy wiele ciekawych zabaw usprawniających język i buzię oraz wdrażających do poprawnej wymowy.

Klikając na obrazek przejdziesz do strony LogoFigle

logo figle

Na stronie Wydawnictwa Małe Jeżyki można znaleźć darmowe materiały do pobrania tj. piosenki, kolorowani i artykuły np. ?Kilka słów o kinezjologii dziecka?, ?Uczymy się liczyć?.

Klikając na obrazek przejdziesz do strony Wydawnictwa

jeżyki