Your IP: 54.211.101.93
Server Time: 2021-12-07 09:45:08

Procedura COVID-19

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego przez rodziców wchodzących do przedszkola.

Osoba przyprowadzająca i odbierająca dziecko musi być zdrowa oraz zobowiązana jest do przestrzegania na terenie placówki wszelkich środków ostrożności, tj. m.in. osłony ust i nosa, dezynfekcji rąk lub noszenia rękawiczek jednorazowych.

Podczas przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola

obowiązuje zasada – 1 opiekun + 1 dziecko.

W budynku przedszkola należy zachować dystans społeczny

w odniesieniu do pracowników przedszkola i innych dzieci

i ich rodziców, wynoszący min.1,5 m.

Do przedszkola może wejść w tym samym czasie tylko 10 rodziców z dziećmi.

Przypominamy, że obowiązkiem rodzica jest

codzienne odbijanie karty magnetycznej

w czasie wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola.

PROCEDURA organizacji opieki w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Kozach od dnia 06.04.2021r. (pdf)

Załącznik nr 1: ZASADY POBYTU DZIECKA W GMINNYM PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W KOZACH PODCZAS TRWANIA PANDEMII COVID- 19;

Załącznik nr 2: ZASADY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI W GMINNYM PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W KOZACH PODCZAS TRWANIA PANDEMII COVID- 19.

Załącznik nr 3: ZASADY DOTYCZĄCE PRZESTRZEGANIA HIGIENY W GMINNYM PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W KOZACH PODCZAS TRWANIA PANDEMII COVID-19

Załącznik nr 4: OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO.

APLIKACJA STOP COVID

Baner na stronę www

Szanowni Rodzice zachęcamy do zapoznania sie z informacjami

dotyczącymi działania aplikacji STOP COVID.

STOP COVID - STOP COVID - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Jak to działa? - STOP COVID - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google.

Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna.

Jak pokazują badania, skuteczna izolacja zakażonych oraz wykorzystanie aplikacji typu exposure notification (tego typu aplikacją jest STOP COVID) mogą znacząco zredukować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dlatego już dziś ściągnij, uruchom aplikację – dbaj o siebie i innych.

ulotka elektroniczna 1