Server Time: 2020-12-02 13:53:08

ZAJĘCIA

W naszym Przedszkolu organizowane są zajęcia dodatkowe dla  dzieci.

Są to zajęcia z rytmiki, języka angielskiego, religii i terapia logopedyczna.

• RYTMIKA

Na zajęciach z RYTMIKI dzieci poznają świat muzyki, grają na instrumentach, śpiewają piosenki, poznają muzykę klasyczna i uczą się różnorodnych tańców.

• JĘZYK ANGIELSKI

Na zajęciach z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dzieci przez zabawę i różnorodne gry poznają słowa i dźwięki z języka angielskiego, które w sposób naturalny są utrwalane i zapamiętywane przez dzieci.

• RELIGIA

Na zajęciach z RELIGII dzieci poprzez pogadanki, piosenki i prace plastyczne poznają fundamenty wiary chrześcijańskiej i są uwrażliwiane na takie wartości jak miłość, dobroć i bezinteresowna pomoc.

• ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

W naszym Przedszkolu odbywają się również zajęcia z LOGOPEDĄ.  Zajęcia prowadzone są indywidualnie, mają na celu wspomaganie rozwoju mowy, niwelowanie wad wymowy i rozwijanie procesow poznawczych dziecka poprzez różnego rodzaju zabawy i ćwiczenia .