• ŻABKI -PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT I WIGILIJKA GRUPOWA

• 22.12.2022 11:22
        • Grudzień w naszej grupie to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Przez cały miesiąc dzieci starannie wykonywały świąteczne ozdoby, by udekorować sale, ubierały choinke, poznawały śwąteczne zwyczaje i tradycje oraz śpiewały kolędy. We wtorek dzieci złożyły życzenia i uczestniczyły w wigilijce grupowej.
        • ŻABKI- SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

• 19.12.2022 13:13
        • 14 grudnia odbyło się świąteczne spotkanie z Rodzicami naszych Żabek. Dzieci pięknie zaprezentowały krótki program z piosenkami i wierszem oraz wspólnie z Rodzicami wykonały prace, które na pewno ozdobią dom na Święta.

Życzymy Wszystkim spokojnych i wesołych Świąt !
        • ŻABKI - KARTKI ŚWIĄTECZNE

• 16.12.2022 14:38
        • Dzieci z naszej grupy wykonały świąteczne kartki na konkurs do Fundacji "Nadzieja" w Bielsku-Białej. Kartki po konkursie trafią do podopiecznych DPS-ów oraz chorych dzieci przebywających w szpitalach.
        • ŻABKI - SPOTAKNIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

• 07.12.2022 13:07
        • 6 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj. Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przywitały gościa piosenkami i wierszem, a Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezetami.