• ZAJĄCZKI - PRZEDSZKOLNY POKAZ EKOMODY

• 07.05.2024 21:25
        • W tygodniu poświęconym ekologii i ochronie środowiska wzięliśmy udział w Przedszkolnym Pokazie Ekomody. Nasze ekomodelki i ekomodele zaprezentowali na przedszkolnym wybiegu ekokreacje wykonane z różnorodnych materiałów. Oglądaliśmy piękne suknie, dodatki, kartonowe zbroje... Gratulujemy kreatywności! Dziekujemy serdecznie rodzicom za zaangażowanie i pomoc.
        • ZAJĄCZKI - WYCIECZKA DO MANUFAKTURY CZEKOLADY

• 07.05.2024 21:21
        • W ramach warsztatów czekoladowych w Manufakturze Czekolady Beskid Chocolate w Węgierskiej Górce dzieci dekorowały tabliczki czekolady jadalnymi dodatkami, projektowały opakowania na czekoladę, otrzymały dyplom Mistrza Czekolady. Było pysznie...

• ZAJĄCZKI - DZIEŃ ZIEMI 2024

• 07.05.2024 20:07
        • Dzień Ziemi w Zajączkach, to nie tylko rozmowy o potrzebie ochrony środowiska, zabawy w segregowanie odpadów ale i  aktywność plastyczna - tym razem malowanie na mleku.