• Koziańska Pisanka

•

Mamy to! Grupa Słoneczka zdobyła Nagrodę Internautów w XVI Konkursie na Koziańską Pisankę Wielkanocną, zorganizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Gminy Kozy przy współpracy z Domem Kultury.

Dziękujemy wszystkim, którzy docenili i oddali głos na naszą pracę.

Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

• WYNIKI REKRUTACJI

•

Szanowni Rodzice, w dniu dzisiejszym (14.03.2024r.) zostały wywieszone w gablotach (Przedszkole przy ul. Akacjowej 8) listy dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025.

Rodziców dzieci nowoprzyjętych prosimy, aby w dniach od 08.04 do 19.04.2024r. złożyli w sekretariacie przedszkola „Zgody i deklaracji dotyczące pobytu dziecka w placówce”. Dokumenty te będzie można pobrać z naszej strony internetowej lub z sekretariatu przedszkola od dnia 04.04.2024r.

• PROSIMY O GŁOSY!!!

•

Szanowni Rodzice, wzięliśmy udział w Akcji TRON - kampanii edukacyjnej o higienie. Patronami akcji są między innymi: Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka, Fundacja Unaweza Martyny Wojciechowskiej.W ramach kampanii nasze przedszkole bierze udział w konkursie, w którym nagrodami są m.in. remont łazienki, spotkanie z dr Markiem Michalakiem (byłym Rzecznikiem Praw Dziecka, Kanclerzem Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu). Zadaniem konkursowym było stworzenie projektu naszej wymarzonej łazienki.

Prosimy o głosy na naszą pracę: