• MYSZKI- MISIOWA WYSPA TALENTÓW - moduł II projektu

• 07.12.2023 01:30
        • Realizacja projektu międzynarodowego pt.: "Mały miś w świecie wielkiej literatury" to początek przygody czytelniczej tegorocznych maluszków. Dzieci poznały grupową maskotkę: "Misia Bruno", który zaprosił ich w podróż na "Misiową wyspę Talentów". Dzieci dowiedziały się, że każdy ma swój talent i zainteresowania, ale ten skarb trzeba odkryć i rozwijać.
        • MYSZKI - WIZYTA PANI FRYZJERKI

• 07.12.2023 01:29
        • Dzieci z grupy "myszki" gościły w przedszkolu wyjątkowego gościa. Odwiedziła nas Pani Fryzjerka. Dzień był pełen wrażeń, a każdy przedszkolak z chęcią siadał na fryzjerski fotel. Bardzo dziękujemy za wizytę Pani Magdaleny S. mamusi Igorka, za przybliżenie nam charakterystyki zawodu, poświęcony czas oraz wyczarowanie piękych fryzur naszym przedszkolakom. Zapraszamy ponownie :)
        • MYSZKI - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 07.12.2023 00:17
        • "Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia" był doskonałą okazją do degustacji miodu, nauki rymowanki pt.: "Ja jestem niedźwiadek", wysłuchania opowiadania pt.: "Złotowłosa i trzy niedżwiedzie" oraz zabaw z ulubioną maskotką dzieci.
        • MYSZKI - DZIEŃ JEŻA

• 07.12.2023 00:13
        • Celem tego dnia było rozwijanie ciekawości poznawczej dzieci światem przyrody; przypomnienie dzieciom, że te małe zwierzęta są pod ochroną. Dzieci poznały piosenkę pt.: "Jeż" (sł.muz.P.Urbaniak) oraz wykonały kolorowe jeże z papieru. Dzień spędziliśmy na integracji, zabawach ruchowych z małym jeżykiem, w którego rolę wcieliła się Ania J. Za piękny i oryginalny strój dziękujemy rodzicom Ani.