• MYSZKI- SZUKAMY PIERWSZYCH OZNAK WIOSNY

• 19.03.2024 10:05
        • Na początku marca rozpoczęliśmy poszukiwanie pierwszych oznak wiosny: zielonych pąków na drzewach, pierwszych wiosennych kwiatów takich jak przebiśniegi, krokusy czy żonkile. Na początku wiosny na wierzbie pojawiają się białe kotki, które mieliśmy możliwość zobaczyć, dotknąć a także opisać ich wygląd oraz to, jakie są w dotyku. Cieszymy się, że wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, ponieważ oznacza to coraz większą ilość długich spacerów, które tak lubimy.
        • MYSZKI - WYJŚCIE DO DOMU KULTURY NA SPEKTAKL TEATRALNY

• 18.03.2024 10:09
        • W ostatnim tygodniu lutego dzieci uczestniczyły w zorganizowanym wyjściu do Domu Kultury w Kozach na spektaklu teatralny pt.: "Bajki Andersena". Spektakl składał się z trzech odrębnych bajek: "Świniopas", "Nowe szaty króla", "Brzydkie kaczątko". Teatr zaprezentował trzy techniki aktorskie w każdej bajce z osobna: żywy aktor, maska teatralna oraz kukiełka-teatr lalek. Było to prawdziwe spotkanie z teatrem dla każdego widza nie tylko dla dzieci w wieku przedszkolnym.
        • MYSZKI - PRZEDSZKOLNY KONKURS NA MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

• 11.03.2024 21:02
        • Dzieci z grupy myszki wzięły liczny udział w przedszkolnym konkursie plastycznym na maskę karnawałową. Dziękujemy rodzicom za motywowanie dzieci w procesie twórczym oraz składamy serdeczne gratulacje laureatom konkursu:

Leon Nowak - I miejsce
          Stanisław Borgosz - III mejsce