• MYSZKI - DZIEŃ JEŻA

• 07.12.2023 00:13
        • Celem tego dnia było rozwijanie ciekawości poznawczej dzieci światem przyrody; przypomnienie dzieciom, że te małe zwierzęta są pod ochroną. Dzieci poznały piosenkę pt.: "Jeż" (sł.muz.P.Urbaniak) oraz wykonały kolorowe jeże z papieru. Dzień spędziliśmy na integracji, zabawach ruchowych z małym jeżykiem, w którego rolę wcieliła się Ania J. Za piękny i oryginalny strój dziękujemy rodzicom Ani.
        • MYSZKI - SENSOSMYKI PROJEKT EDUKACYJNY

• 05.12.2023 21:09
        • "Sensosmyki" czyli ogólnopolski projekt edukacyjny inspirujący do wielozmysłowego poznawania świata. Z jesiennych spacerów po parku wracaliśmy do przedszkola z kasztanami, kolorowymi liśćmi, które później służyły nam do zabaw matematycznych, muzycznych, a przede wszystkim plastycznych. W ramach realizacji projektu, dzieci wykonały jesienne prace sensoryczne z wykorzystaniem materiału naturalnego. Malowały farbami, stemplowały, wyklejały prace plasteliną
        • MYSZKI- NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

• 18.11.2023 15:54
        • W naszym przedszkolu odbyła się akcja "Szkoła do hymnu". Nasze "Myszki" wraz z pozostałymi grupami na sali gimnastycznej zaśpiewały hymn Polski. Dzieci wykonały w tym dniu również pracę plastyczną: flagę Polski i orzełka z naszego godła. Rozmawialiśmy o Polsce a także słuchaliśmy piosenki "Co to jest niepodległość"- Zozi.