• MYSZKI- URODZINY STASIA

• 30.04.2024 13:30
        • W maju swoje urodziny obchodził Stasiu!
          Życzymy Stasiowi wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!!
        • MYSZKI- DZIEŃ ZIEMI

• 30.04.2024 13:13
        • W dniu 22.04.2024r. obchodziliśmy Dzień Ziemi. W tym dniu rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić by pomoc naszej planecie a także, jakich działań powinniśmy unikać. Dowiedzieliśmy się, co to jest segregacja oraz sami segregowaliśmy śmieci do odpowiednich koszy. Wykonaliśmy pracę plastyczną „Nasza Ziemia”.
        • MYSZKI- POZNAJEMY ZAWÓD LEKARZA

• 30.04.2024 13:14
        • W kwietniu zapoznaliśmy się z zawodem lekarza. Poszerzyliśmy nasz słownik o wyrazy „pacjent” i „stetoskop”. Dowiedzieliśmy się jak ważne jest udanie się do lekarza w przypadku: kataru, kaszlu, gorączki, nudności, wysypki i innych objawach różnych chorób. Wiemy o istocie ćwiczeń fizycznych, ruchu oraz zdrowym odżywianiu w celu zdrowotnym. W tym tygodniu poćwiczyliśmy sprawność dłoni i palców, poprzez wydzieranie papieru, który potrzebny nam był do wykonania pracy plastycznych.

• MYSZKI - PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• 22.04.2024 23:28
        • Każdy mały i duży czeka z utęsknieniem na pierwsze oznaki wiosny, cieplejsze dni, pełne słońca i zazieleniony ogród. Także i my świętowaliśmy "Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny". Dzieci poznały piosenkę pt.: "Idzie wiosna polną drogą", wykonały opaski z kwiatów i motyli na głowę oraz ozdobiły sukienkę naszej Pani Wiosny, a po skończonych zabawach w sali przedszkolenj wybraliśmy się na poszukiwania wiosennych kwiatów w ogrodzie.