• SERDECZNIE WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2023/24

• 29.08.2023 12:48
        • Drodzy Rodzice,
           serdecznie witamy w nowym roku szkolnym. Zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 30.08 w środę, na godz. 15.00 na sali gimanstycznej.
          Prosimy o przyniesienie rzeczy wyprawkowych ( pościel, inne.) oraz gotówki na dokonanie płatności przedszkolnych.

Pozdrawiamy, panie wychowawczynie.
          Dominika Prochownik
          Marta Balcarczyk.
        • ŻABKI - ZAKOŃCZENIE ROKU

• 22.06.2023 07:50
        • Z okazji zakończenia roku szkolnego nasze Żabki przygotowały krótką inscenizacje, którą zaprezentowały rodzicom. Wszystkim Żabkom życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i życzymy słonecznych wakacji.
        • ŻABKI - DZIEŃ DZIECKA

• 22.06.2023 07:44
        • Z okazji Dnia Dziecka nasze Żabki brały udział w zajęciach sensorycznych oraz ogładały film edukacjyjny.
        • ŻABKI- CELE DYDAKTYCZNE

• 06.06.2023 15:15
        •   Przed nam już ostatni miesiąc przedszkolnej przygody naszych Żabek. Prezentujemy cele i zamierzenia na czerwiec z tekstami piosenek, które zostaną wykorzystane podczas programu artystycznego na zakończenie roku.