• MYSZKI- WIELKANOCNE ŚNIADANIE

• 14.04.2024 00:52
        • W naszym przedszkolu odbyło się wielkanocne śniadanie. Dzieci po wspólnym składaniu życzeń z Panią, usiadły do stołu i rozpoczęły posiłek składający się z tradycyjnej sałatki jarzynowej oraz pieczywa i dodatków. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, dzięki czemu już od najmłodszych lat możemy kształtować prawidłowe postawy związane z obchodami świąt.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie eleganckiego ubrania na ten dzień.

• MYSZKI- WIELKANOCNE PRZYGOTOWANIA

• 14.04.2024 00:52
        • W trakcie oczekiwania na zbliżające się Święta Wielkanocne "Myszki" dowiedziały się o tradycjach świątecznych, o tym co powinno znajdować się na wielkanocnym stole i w koszyczku, a także poznały przygody wielkanocnego zająca, który nie wiedział co oznacza powiedzenie: "Śmigus, dyngus". Dzieci w tym tygodniu wykonały wiele prac plastycznych, które wzmocniły ich sprawności manualne, a także stworzyły upominki w postaci wieńców i kolorowych pisanek, które wręczyły swoim rodzinom. Dzieci również doskonaliły swoje umiejętności matematyczne.
        • MYSZKI- KĄCIK PRZYRODNICZY

• 19.03.2024 10:20
        • Wiosną natura budzi się do życia, dlatego to odpowiedni moment, aby rozpocząć sadzenie, sianie i uprawę roślin oraz kwiatów. „Myszki” postanowiły zasadzić w kąciku przyrodniczym cebulkę oraz zasiać pietruszkę, koper, owies i rzeżuchę. Dzięki temu zadaniu pobudziliśmy sensorycznie nasze dłonie oraz zmysł węchu.
        • MYSZKI - DZIEŃ KOBIET ORAZ TEATRZYK ZACZAROWANE ŹRÓDEŁKO

• 14.04.2024 01:13
        • 8 marca to wyjątkowa data "Międzynarodowego Święta Dnia Kobiet", nasi najmłodsi dżentelmeni obdarowali dziewczynki pięknymi kwiatami, słodkościami, miłym uśmiechem i życzeniami. W sali rozbrzmiało głośne "Sto lat". Bardzo dziękujemy rodzicom za kwiaty, poczęstunek i pięknie ubrane dzieci. Ten wyjątkowy dzień przyniósł wszystkim wiele radości i wzruszjących chwil. Odwiedził również nasze przedszkole Teatr Skrzat. Aktorzy zaprezentowali przedstawienie pod tytułem: "Zaczarowane źródełko".