• MYSZKI- RUCH TO ZDROWIE

• 15.05.2024 10:10
        • Każdy człowiek już od najmłodszych lat życia powinien wiedzieć, iż ruch i aktywność fizyczna to klucz do zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Dzieci z grupy „Myszki” doskonale o tym wiedzą i starają się wykonywać wiele ćwiczeń, zabaw i aktywności w przedszkolu oraz na świeżym powietrzu by czuć się jak najlepiej!
        • MYSZKI- ŁĄKA KWIETNA

• 15.05.2024 10:05
        • Dzieci poznały nazwy i wygląd kwiatów rosnących na łąkach: maki, chabry, koniczyna, stokrotka i mlecze. Przedszkolaki w ciągu tygodnia wykonały wieloetapową pracę plastyczną, składającą się z: namalowania łąki, wykonania kwiatów oraz zwierząt takich jak: motyle i biedronki.

• MYSZKI- PIERWSZA WYCIECZKA

• 08.05.2024 17:41
        • W dniu 29.04.2024r. dzieci z grupy „Myszki” i „Krasnoludki” pojechały autokarem na wycieczkę do zagrody edukacyjnej „Alpaquero”. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć i posłuchać ciekawostek o egzotycznych zwierzętach- alpakach i lamie. Dzieci karmiły zwierzęta marchewkami, oglądały i dotykały wełnę a także rękodzieła z wełny alpaczej oraz malowały gipsowe alpaki. Na koniec pobytu w zagrodzie dzieci wyprowadziły na spacer jedną z alpak!
        • MYSZKI- URODZINY STASIA

• 30.04.2024 13:30
        • W maju swoje urodziny obchodził Stasiu!
          Życzymy Stasiowi wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!!