• Zakończona realizacjia wyzwań z programu edukacyjnego  Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości
        • Zakończona realizacjia wyzwań z programu edukacyjnego Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości

• 10.12.2023 19:46
        • Smerfy wzięły  udział w programie „Akademia Bolka i Lolka- Kompetencje Przyszłości”. Dzieci poznawały różne historie bohaterów, poprzez zabawę i przygody nauczyły się jak radzić sobie w problemowych sytuacjach, wykazały się kreatywnością i odwagą. Przedszkolaki wykonywały szereg działań.
           Smerfy wykonały:
          - pudełko na skarby- rozwiązywanie problemów- scenariusz II
          - makieta kolejkowa -kreatywność scenariusz I
          - labirynt- rozwiązywanie problemów-  scenariusz III
        • Urodzinki Hiacyntki

• 10.12.2023 19:32
        • Uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości. Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego dla naszej Hiacyntki!
        • DZIEŃ MISIA 2023

• 26.11.2023 19:51
        • Smerfiki  zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię  pluszowego misia, wspólnie recytowały wierszyk o misiu, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie" i wiele innych. Tego dnia było wiele atrakcji : zabawy ruchowe,  zabawy matematyczne, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, przyczepianie kokardy zasłoniętymi oczami. Dzieci wykonały  również pracę plastycznę kolorowe  misie tulisie, które zdobiły  gazetkę plastyczną na korytarzu przedszkolnym. Ten dzień był  pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w  wspomnieniach na długi czas.