• Smerfy na przedstawieniu Teatru Skrzat z Krakowa

• 01.10.2023 19:44
        • Smerfy obejrzały  przedstawienie pt. "Niesforna księżniczka"  w wykonaniu aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, który gościł u Nas w przedszkolu. Dzieci poznały i utwaliły zasady dobrego wychowania. Przedstawienie było pełne humoru i atrakcji , maluszki oglądały z zaciekawieniem.
        • Smerfy na zajęciach- Jestem bezpieczny na ulicy.

• 01.10.2023 18:29
        • Grupa Smerfy na zajęciach dydaktycznych zapoznała się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego. Dzieci rozwijały umiejętność prawidłowego poruszania się w pobliżu jezdni i podczas przechodzenia przez ulicę – ćwiczyły również w sali przedszkolnej.  Wykonały pracę plastyczną "zebrę" przejscie dla pieszych oraz sygnalizator świetlny poprzez wypychanie konturów paluszkami  i naklejaniem kółek- świateł w odpowiedniej kolejności . Nie było to proste zadanie z książeczki z wyprawki lecz maluszki poradziły sobie doskonale.
        • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA U SMERFÓW.

• 24.09.2023 20:37
        • 20 września kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie
        • DZIEŃ KROPKI W SMERFACH

• 17.09.2023 21:26
        • 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Maluszki tym dniu używały kropek na różne sposoby: wykonały pracę plastyczną przedstawiającą ślimaka z wielu kropek. Dzieci miały okazję porównywać kolor i wielkość kropek oraz przeliczać je. Kropkowe zajęcia pozwoliły im rozwijać kompetencje społeczne i matematyczne oraz małą motorykę. Dzieci miały na sobie ubrania w kropki- duże, małe, białe, kolorowe. Były różnorodne zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek o "Dniu Kropki".